Змішувач для кухні TM VNT VS Чехія сатин нержавійка

-21%
- Готово до відправки
- Код: TMVNTVS402US
638 ₴
505 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний змішувач VENTA VS402US з нержавіючої сталі SUS 304 забезпечую тривалий час безпроблемної експлуатації.
Нержавіюча сталь вона володіє високими характеристиками міцності і властивостями. Даний матеріал стійкий до корозії та дії абразивних сумішей. Змішувач для кухні з нержавіючої сталі пропрацює на Вашій кухні до 10 років і більше.
Технічні характеристики змішувача :
- Бренд VENTA Чехія
- Матеріал корпусу Нержавіюча сталь 304
- тип для кухні
- регулювання картриджеве
- Діаметр картриджа 35 мм
- тип виливу U-подібний
- гусак: поворотний / високий;
- колір сатин
- гнучкі шланги в комплекті 50 см
- стиль модерн
- гарантія на корпус 60 міс
- покриття сталь
- тип кріплення гайка
- Модель SUS
- Тип монтажу врізний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VT |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Тип | ОдноРучковий |
| Вилив гнучок | НІ |
- Ціна: 505 ₴


