Мембранний редуктор тиску для води PLM 1/2 з манометром

-16%
- Готово до відправки
- Код: PLM PRD11set
554 ₴
465 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення і область застосування мембранного редуктора тиску PolMark 11+манометр
Пристрій регульованого зниження тиску в системах транспортування води, стисненого повітря, інших рідин і газів, неагресивних до матеріалів вироби. Пріоритетна сфера використання - квартирні мережі холодного, гарячого водопостачання (точка установки - водопровідні вводи). Візуальний контроль регульованої величини може забезпечувати манометр. При виробництві редуктора тиску використовується нікельована латунь.
Характеристика:
- Бренд POLMARK Польша
- тип редуктора мембранний
- Матеріал корпуса латунь
- Покриття нікель
- Розмір підключення 1/2
- Підключення під манометр Так
- Манометр в комплекті Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PM |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Монтажне положення | Горизонтальне |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Вихідний діаметр | 1/2" |
- Ціна: 465 ₴



