Кран кульовий для газу 1/2 WaterPro 1/2" ГШ Ручка

- Готово до відправки
- Код: Wpro 1/2" ГШР ГАЗ
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кран кульовий газовий 1/2 WaterPro 1/2" ГШ Ручка
Особливістю кульових кранів Water PRO є розміщена в корпусі відполірована сталева покрита хромом куля (сталевий кульовий затвор), яка виготовляється з високоякісної високовуглецевої сталі. Покрита хромом, сталева куля має високий поріг корозійностійкості.
Технічні характеристики:
Характеристики:
Переваги :
Особливістю кульових кранів Water PRO є розміщена в корпусі відполірована сталева покрита хромом куля (сталевий кульовий затвор), яка виготовляється з високоякісної високовуглецевої сталі. Покрита хромом, сталева куля має високий поріг корозійностійкості.
Технічні характеристики:
- Призначення для газу і води
- Номінальний прохід - Ду (Dn): 15 мм
- Номінальний тиск: 20 атм (PN20); max 40 атм
- Клас герметичності затвора: А
- Мінімальний ресурс: 15000 циклів
- Робоча температура: від -10 ° C до 95 ° C
Характеристики:
- Матеріал корпусу-сантехнічна гарячепресована латунь CW617N
- Кульовий затвор (куля) – високовуглецева хромована сталь
- Покриття - нікель
- Сальниковий ущільнювач – тефлон P.T.F.E.
- Форма управління - метелик червого кольору
Переваги :
- Корпус кульового крана Water Valve виготовлений із сантехнічної гарячепресованої латуні, стійкої до слаболужного та слабокислотного середовища.
- Кран стійкий до гідроудару.
- Можливість встановлення у будь-якому просторовому положенні.
- Малий гідравлічний опір робочого середовища.
- Незначне зношування за активних амортизаційних діях.
- Швидке, легке та надійне відкриття та перекриття води, легке керування.
- Кульові затвори, оброблені методом полірування, що позбавляє прилипання і закипання сторонніх частинок на деталях запірної арматури.
- Забезпечує надійне функціонування системи різних видів водопостачання та на подачі та зворотній лінії водяного радіаторного опалення.
- Повна відсутність засмічень та утворення застійних пробок.
- Малі гідравлічні втрати, підвищена герметичність
- Міцність та тривала експлуатаційна придатність, низький рівень шуму.
- Оптимальне співвідношення якість – ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WaterPRO |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 15 мм |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода, Газ, Пар, Повітря, Пароводяна суміш |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Діаметр крана | 1/2" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Користувацькі характеристики | |
| Різьба підключення | Внутріш-Зовнішня |
| Конструкція ручки | Ручка |
- Ціна: 70 ₴
