Змішувач для кухні WEZER EKO4X-01W гнучкий силікон білий нержавійка

-16%
- Готово до відправки
- Код: WZR EKO4X-01W
824 ₴
691 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wezer EKO4X-01W — це змішувач для кухні від надійного і перевіреного виробника. Змішувач EKO4X-01B володіє у своїй конструкції гнучким гусаком, який дозволяє комфортно здійснювати миття посуду, використовуючи різні кути потоку води. Матеріалом для корпуса даної моделі служить нержавіюча сталь. Вона володіє високими характеристиками міцності і властивостями. Даний матеріал стійкий до корозії та дії абразивних сумішей
Нержавіюча сталь вона володіє високими характеристиками міцності і властивостями. Даний матеріал стійкий до корозії та дії абразивних сумішей. Змішувач для кухні з нержавіючої сталі пропрацює на Вашій кухні до 10 років і більше.
Технічні характеристики змішувача :
- Бренд WEZER
- Матеріал корпусу Нерж.сталь SUS304
- тип для кухні
- регулювання картриджеве
- діаметр картриджа 35мм
- тип виливу гнучкий
- гусак: поворотний / високий;
- Висота змішувача: 39 см
- колір білий
- гнучкі шланги в комплекті 50 см
- стиль модерн
- гарантія на корпус 60 міс
- колір корпуса сатин
- тип кріплення гайка
- Модель EKO4X
- Тип монтажу врізний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Тип підводки | Гнучка |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Так |
| Поверхня | Сатин |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 390 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Тип | ОдноРучковий |
| Вилив гнучок | Так |
- Ціна: 691 ₴



