Змішувач для душу MI PREMIUM ALBERT 003 латунь

-15%
- Готово до відправки
- Код: MI ALBERT 003
1 440 ₴
1 218 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Латунний змішувач з латуні MIXXUS PREMIUM ALBERT 003 — сучасний,надійний і елегантий.
Серія MIXXUS PREMIUM виготовлена із латуні,що гарантує високий термін експлуатації.Покрита хромом для високого глянцу і естетичності будь-якій ванній чи душової кабінки.
Технічні характеристики змішувача MIXXUS :
- бренд MIXXUS Німеччина
- тип змішувача: одноважільний;
- вилив: без виливу;
- відстань між точками підключення: 150 мм;
- довжина душового шлангу: 1500 мм;
- кріплення: настінне;
- механізм змішування: картридж;
- діаметр картриджа 35мм
- матеріал корпусу: латунь
- покриття: хромоване;
- серія ALBERT
- колір: хром;
Комплектація:
Шланг 150 см, ручна лійка розміром 10х23 см, тримач для лійки, ексцентрики, чашки, гумові прокладки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mi |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Гарантійний термін | 48 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Лійка | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр монтажних отворів | 150 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Якість | Стандарт + |
- Ціна: 1 218 ₴



