ПОЛІПРОПІЛЕНОВА ТРУБА KR 20×2,8 PN-16 армована БАЗАЛЬТ

- Готово до відправки
- Код: KR 20×3,4 PN-16
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОЛІПРОПІЛЕНОВА ТРУБА АРМОВАНА БАЗАЛЬТОМ KR.PPF
Призначення та сфера застосування
Для систем розподілу гарячої та холодної води в будинках, для систем підлогового та центрального опалення, вентиляції.
Поліпропіленова труба, армована базальтом вважається однією з кращих серед інших аналогів, завдяки наявності стінок з міцною та монолітною конструкцією, меншим на 3/4 лінійним тепловим розширенням, відсутністю необхідності операції зачистки перед зварюванням і значному збільшенню жорсткості трубопроводу.
Характеристика :
- Бренд KOER Чехія
- Матеріал Поліпропілен
- Тип Композит
- Армування Базальт
- Робочий тиск (бар)20
- Колір Сірий
- Товщина стінки (мм) 2,80
- Зовнішній діаметр 20мм
- Внутрішній діаметр 14,40мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KR |
| Країна виробник | Чехія |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для питної води, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Товщина стінки труби | 2.8 мм |
| Армована труба | Базальтом |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 120 град. |
| Довжина труби | 4000 мм |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр, мм | 20 |
| Призначення | Опалення і гар.водопостачання |
| Армування | Так |
- Ціна: 30 ₴
