Змішувач для ванни TM VNT VE346LC Чехія

- Немає в наявності
- Код: TM VNT VE346LC
1 506 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни VENTA VE346LC- змішувач із литим корпусом для ванної кімнати чи душовї кабінки.Кран обладнаний картриджем, що дозволяє точно контролювати температуру води.Корпус змішувача має товстий шар хромованого покриття, що робить його стійким до різних чистячих побутових речовин та зберігає бездоганний вигляд виробу тривалий термін.
Змішувачі VENTA — це поєднання надійності, сучасного дизайну та зручності у використанні. Виготовлені з високоякісного матеріалу вони забезпечують довговічність, стійкість до корозії та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання.
Характеристика змішувача:
- Бренд VENTA Чехія
- Матеріал корпусу цинковий сплав
- Покриття Багатошарова хром
- Тип для ванни
- регулювання картридж
- Тип виливу литий
- перемикач євро
- коллекція VЕ
- стиль модерн
- гарантія на корпус 60 міс
- кріплення лійки так
- діаметр картриджа 35мм
- Довжина шланга 150см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Врізний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 320 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Тип | ОдноРучковий |
| Якість | Стандарт + |
| Вилив | Короткий |
- Ціна: 1 506 ₴
