Змішувач латунній матовий чорний для ванни TM VNT BF305DG Чехія

-18%
- Готово до відправки
- Код: VNTBF305DG
2 481 ₴
2 038 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач латунній матовий чорний для ванни VENTA BF305DG- це змішувач виготовлений із якісної латуні для ванної кімнати.Кран обладнаний картриджем, що дозволяє точно контролювати температуру води.Корпус змішувача має товстий шар хромованого покриття, що робить його стійким до різних чистячих побутових речовин та зберігає бездоганний вигляд виробу тривалий термін.
Venta Black — це якісний змішувач з матовим чорним покриттям, створений для тих, хто цінує сучасний дизайн та надійність. Ідеально підходить для ванної кімнати або кухні в стилі лофт, мінімалізм чи модерн.
Характеристика змішувача:
- Бренд VENTA Чехія
- Матеріал корпусу високоякісна латунь
- Колір чорний матовий
- тип для ванни
- регулювання картридж
- Тип виливу поворотний
- Довжина виливу, мм 350
- перемикач євро
- коллекція BF
- стиль модерн
- гарантія на корпус 60 міс
- ексцентрики так
- кріплення лійки так
- діаметр картриджа 35мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Матовий чорний |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Тип | ОдноРучковий |
| Якість | Стандарт + |
- Ціна: 2 038 ₴









