Труба для теплої підлоги WATS Warm Floor 16x2.0 oxygen barrier 400

- В наявності
5 400 ₴/пог.м
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДПРАВКА БУХТ 100, 200,300,400,500,600 метрів
Труба для теплої підлоги WATS Warm Floor сучасний виробник сантехнічних труб для систем теплої підлоги.
Труба WATS Warm Floor використовується у приватних будинках та спорудах, будівлях промислового та виробничого призначення, які не потребують підвищеного рівня експлуатації, та застосовується у низькотемпературних контурах опалення.
Труба для теплої підлоги даного виробника має кисневий бар'єр,що унеможливлює проникнення кисню в теплоносій через стінки.Це значно збільшує термін експлуатації всієї системи опалення.
Завдяки різних розмірів бухт ви можете вибрати саме той розмір,який необхідний саме вам під площу вкладання теплої підлоги,тощо.
Характеристика WATS Warm Floor :
- Бренд WATS Warm Floor
- Країна виробник: Італія
- Колір: RED Червона
- Вид зшитого поліетилену: PE-RT
- Тип матеріалу труби: Зшитий поліетилен
- Максимальна робоча температура, °C: 65
- Вага нетто 1 м/п, кг: 0,085
- Кисневий бар'єр: Так
- Зовнішній діаметр: 16.0 (мм)
- Товщина стінки труби: 2.0 (мм)
- Максимальний робочий тиск: 10.0 (бар)
- Довжина бухти: 100/200/300/400/500/600 (м)
- Гарантія: 50 (років)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для теплої підлоги, Для питної води, Для холодопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина бухти | 400 |
| Виробник | WATS Warm Floor |
- Ціна: 5 400 ₴/пог.м


