Радіатор біметалевий KR EXTREME 100 Bimetal-500 Чехія

- Готово до відправки
- Код: EXTREME 100
356 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Радіатор біметалічний KOER.100BI-500 EXTREME
Радіатори поставляються зібраними та упакованими по 10 секцій у коробці або збираємо під замовлення будь-яку кількість секцій.
Фурнітура https://teplorik.com.ua/ua/g112839063-furnitura-dlya-batarej
Біметалеві радіатори розраховані для центрального та індивідуального опалення.Завдяки секційній системі, можна зібрати радіатор будь-якої відповідної довжини та потужності.
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
В умовах автономної системи опалення (котеджі), відкритої системи опалення (центральне опалення) та багатоповерхові житлові, адміністративні та виробничі будівлі.
Переваги біметалічних батарей Calor Perfect:
- Європейське виробництва
- Якісне фарбування білого кольору RAL 9016
- Збільшена площа знімання тепла
- Сертифікована продукція, що відповідає Євростандартам.
- Радіатори розроблені для встановлення в багатоквартирні будинки (центральне опалення).
- Висока міцність та довговічність. Радіатори розраховані для роботи в системах з високими навантаженнями за тиском та низькою якістю теплоносія.
- Конструкція. Радіатор виготовлений із сталі та алюмінію. Повноцінний біметалевий корпус (алюміній не контактує із теплоносієм). Секційна конструкція дозволяє набрати потрібну кількість секцій в єдиний радіатор для конкретної площі.
- Висока тепловіддача. Збільшена площа знімання тепла.
Характеристика
-
-
Виробник Koer Чехія
-
Гарантійний термін 120 міс
-
Кількість секцій в заводській уп 10
-
Вага 10 секцій 16-17кг
-
Максимальний робочий тиск 46 бар
-
Тиск при гідравлічних випробуваннях, бар < 52
-
Тепловіддача (∆Т=70℃), Вт 173
Тепловіддача (∆Т=50℃), Вт 112 -
К-сть води в 1 секції 0,32л
-
Максимальна температура 120 град.
-
Конструкція радіатора Секційна
-
Матеріал радіатора Сталь - алюміній
-
Стан Новий
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KR |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 173 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Опресувальний тиск | 46 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 173 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Кількість секцій | 10 |
- Ціна: 356 ₴


