Радіатор біметалічний BITHERM 100 Bimetal-500L стандарт

- Готово до відправки
- Код: BITHERM 100
315 ₴
270 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Радіатор біметалічний BITHERM 100 Bimetal-500L
Радіатор в комплекті не має фурнітири і крючків. Фурнітура https://teplorik.com.ua/ua/g112839063-furnitura-dlya-batarej
Радіатори поставляються зібраними та упакованими по 10 секцій у коробці або збираємо під замовлення будь-яку кількість секцій.
Ціна за 1 секцію
Bitherm 500/100 мм – універсальний радіатор, призначений для систем центрального та автономного опалення. Його кінцева потужність залежить від числа змонтованих секцій. Може бути встановлений у мережу житлового і нежитлового приміщення.
Біметалеві радіатори BITHERM розраховані для центрального опалення. Двоетапне фарбування радіаторів захищає від корозії внутрішні та зовнішні поверхні радіатора. При складанні секцій радіатора BITHERM на торцях знаходиться прокладка ущільнювача з термостійкої і хімічно стійкої гуми. Це збільшує герметичність та довговічність радіатора при виникненні теплових розширень металів у процесі експлуатації.
Переваги біметалічного радіатора Bitherm 500/100 мм
- Універсальний.
Може інтегруватися в опалювальні системи будь-якого типу. Біметалічний радіатор Бітерм не має вимог до кислотності та хімічного складу теплоносія.
- Стійкий перед корозією.
Контакт із теплоносієм не погіршує його експлуатаційні характеристики.
- Міцний.
Виробник гарантує стабільну роботу пристрою навіть в умовах температурних перепадів та при стрибках тиску. Його термін служби – понад 20 років.
- Висока тепловіддача.
Весь внутрішній шар пристрою виконаний із низьковуглецевої холоднокатаної сталі. Завдяки цьому зросла його теплопровідність.
- Європейська торгова марка
Технічні характеристики
- Тепловіддача (∆Т=50°С), Вт 101
- Тепловіддача (∆Т=70°С), Вт 152
- Матеріал виробу Алюміній та сталь
- Максимальний робочий тиск (атм) 20
- Вміст зважених речовин (мг/л) <20
- Вміст кисню (мкг/л)<20
- Теплоносій Вода та незамерзаючі рідини
- Жорсткість води (мг-екв/л) <20
- pH теплоносія 8-9,5
- Зовнішнє виконання
- Колір Білий
Розміри:
- Висота (мм) 550
- Ширина (мм) 95
- Міжосьова відстань (мм) 500
- Ширина секції (мм) 80,00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitherm |
| Теплова потужність | 152 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.25 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Підключення теплоносія | 1 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Опресувальний тиск | 40 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 152 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 270 ₴

