Змішувач для кухні латунній TM VNT VX416YC гайка

-12%
- Готово до відправки
- Код: VX416YC
738 ₴
650 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Латунній змішувач для кухні VENTA VX416YC
Виготовлений з високоякісної латуні з хромованим покриттям, що зберігає свій розкішний вигляд протягом багатьох років. Надійний картридж діаметром 35 мм з ресурсом 300 тис. циклів.Гайкове кріплення забезпечує стабільність конструкції, а поворотний вилив та одноричажний механізм управління роблять користування змішувачем максимально зручним та інтуїтивним.
Технічні характеристики змішувача :
- Бренд VENTA Чехія
- Матеріал корпусу Латуннь
- тип для кухні
- регулювання картриджеве
- Діаметр картриджа 35 мм
- тип виливу поворотний
- гусак: C-подібний
- колір хром
- гнучкі шланги в комплекті
- стиль модерн
- гарантія на корпус 60 міс
- покриття хром
- тип кріплення гайка
- Модель VX416YC
- Тип монтажу врізний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VT |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Якість | Стандарт + |
| Тип | ОдноРучковий |
| Вилив гнучок | НІ |
| Кріплення | Врізне |
- Ціна: 650 ₴





