Труба поліпропіленова POLM Fiber Glass PN20 40x6.7 мм

-34%
- Готово до відправки
- Код: PPR40FIB
155 ₴/пог.м
102 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпропіленовими труби є незамінними при плануванні проведеня водопостачання і опалення.Завдяки армуванню PPR даун трубу можливо використовувати як при влаштуванню водопостачанні,так і в системах опалення.
Технічні характеристики труби PPR D20:
- бренд PolMark Польша
- призначення для холодної і гарячої води
- армування Fiber Glass
- діаметр 40
- товщина стінок 6.7
- колір сірий
- температура експлуатації +5 +95
- довжина 4 м.п (порізка по 2м.п по проханню)
- діаметр 20
- висока стійкість до впливу корозії;
- термін експлуатації 50+років
- висока стійкість до біохімічних впливів і хімічна інертність;
- безпека для здоров'я людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polmark |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Товщина стінки труби | 6.7 мм |
| Армована труба | Скловолокном |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Довжина труби | 4000 мм |
| Довжина бухти | 4 м |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр, мм | 40 |
| Призначення | Опалення і гар.водопостачання |
| Армування | Так |
| Призначення труби | Для холодної води, Для опалаення і гарячого водопостачання |
- Ціна: 102 ₴/пог.м
