Труба PPR поліпропіленова POLM PN20 20x3.4 мм

- Готово до відправки
- Код: PN20 20
22 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліпропіленовими труби є незамінними при плануванні проведеня водопостачання і опалення.
Технічні характеристики труби PPR D20:
- бренд PolMark Польша
- призначення для холодної води
- колір сірий
- температура експлуатації +5 +95(короткострокова)
- довжина 4 м.п (порізка по 2м.п по проханню)
- діаметр 20
- висока стійкість до впливу корозії;
- термін експлуатації 50+років
- висока стійкість до біохімічних впливів і хімічна інертність;
- безпека для здоров'я людини.
- армування немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polmark |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина стінки труби | 3.4 мм |
| Армована труба | Поліетиленом |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Довжина труби | 4000 мм |
| Довжина бухти | 4 м |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення труби | Для холодної води |
| Зовнішній діаметр, мм | 20 |
| Армування | Ні |
- Ціна: 22 ₴/пог.м
