Радіатор біметалевий CALOR FAVORIT 500/100 200Вт (Польша)

- Готово до відправки
- Код: 1б
349 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Радіатор біметалічний Calor FAVORIT 500/100
Радіатори поставляються зібраними та упакованими по 10 секцій у коробці або збираємо під замовлення будь-яку кількість секцій.
Фурнітура https://teplorik.com.ua/ua/g112839063-furnitura-dlya-batarej
Біметалеві радіатори розраховані для центрального та індивідуального опалення.Завдяки секційній системі, можна зібрати радіатор будь-якої відповідної довжини та потужності.
Переваги біметалічних батарей Calor Perfect:
- Посилений біметалевий радіатор європейського виробництва (Польща).
- Подвійне фарбування, що запобігає розвитку корозії металів
- Збільшена площа знімання тепла
- Сертифікована продукція, що відповідає Євростандартам.
- Радіатори розроблені для встановлення в багатоквартирні будинки (центральне опалення).
- Висока міцність та довговічність. Радіатори розраховані для роботи в системах з високими навантаженнями за тиском та низькою якістю теплоносія.
- Конструкція. Радіатор виготовлений із сталі та алюмінію. Повноцінний біметалевий корпус (алюміній не контактує із теплоносієм). Секційна конструкція дозволяє набрати потрібну кількість секцій в єдиний радіатор для конкретної площі.
- Висока тепловіддача. Збільшена площа знімання тепла. Оптимальний розрахунок секцій: 1 секція обігріває до 2 м2 площі (при висоті стелі не більше 3м.).
-
-
ВиробникCalor
-
Гарантійний термін120 міс
-
Країна виробникПольща
-
Кількість секцій10
-
Максимальний робочий тиск 20 бар
-
Теплова потужність 2000 Вт
-
Максимальна температура теплоносія120 град.
-
Конструкція радіатора Секційна
-
Об'єм води в радіаторі 0.28 л
-
Обпресувальний тиск 40 бар
-
Тепловіддача T = 70°C 2000 Вт
-
Матеріал радіатора Сталь - алюміній
-
Стан Новий
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calor |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.32 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Опресувальний тиск | 40 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 200 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Кількість секцій | 10 |
- Ціна: 349 ₴



