Змішувач для кухні латунній Ledeme з силіконовим виливом (кол. сірий + хром)

-22%
- Готово до відправки
- Код: LM4199-9
1 418 ₴
1 108 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для кухні латунній Ledeme з силіконовим виливом (кол. сірий + хром)/
Дана модель змішувача виготовлена із якісної латуні і покритий хромом.Має сучасний гнучкивий вилив із перемикачом який має два режими виготовлений із якісного силікону сірого кольору і накладки на ручки сірого кольору.
Переваги:
- Використання високоякісної латуні в виробництві
- Підвищений шар покриття хрому для отримання глянцю
- Кріплення змішувача латунньою гайкою
- Якісний картридж
- Плавне та точне регулювання температури одним важелем
- Силіконовий гнучкий вилив сірого кольору
- Якісні матеріали,що дозволяють працювати змішувачу більше 5 років
Технічні характеристики змішувача :
- Бренд Ledeme
- Матеріал корпусу Латунь
- Покриття Хром
- Тип для кухні
- Регулювання картриджеве
- тип виливу поворотний
- гусак: Гнучкий
- кількість режимів 2
- гнучкі шланги в комплекті
- довжина шлангів 50см
- стиль модерн
- гарантія на корпус 60 міс
- тип кріплення гайка
- Модель LM4199-9
- Тип монтажу врізний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledeme |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Сірий |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Врізний |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Якість | Стандарт + |
| Тип | ОдноРучковий |
| Вилив гнучок | Так |
| Кріплення | Врізне |
- Ціна: 1 108 ₴

