Радіатор біметалевий секційний KR EXTREME 350/100 Чехія

- Готово до відправки
- Код: Kr Bimetal-350
311 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Радіатор біметалічний KOER 100 Bimetal-350 EXTREME
Радіатори поставляються зібраними та упакованими по 10 секцій у коробці або збираємо під замовлення будь-яку кількість секцій.
Фурнітура https://teplorik.com.ua/ua/g112839063-furnitura-dlya-batarej
Радіатор призначений для встановлення в опалювальній системі. Біметалічний радіатор, відлитий під тиском, складається з окремих елементів - секцій, з’єднаних між собою за допомогою ніпелів. Герметичність у місцях з’єднання секцій забезпечується прокладками ущільнювачів. Вертикальна вкладка у вигляді сталевої трубки, підвищена товщина втулок та висока якість спеціального алюмінієвого сплаву гарантують виняткові експлуатаційні характеристики. Забарвлення проводиться методом анафорезу, із заключною фазою у вигляді епоксидно-поліефірного розпилення. В результаті радіатор набуває бездоганного покриття білого кольору RAL 9016
Характеристики :
- Торгова марка KOER Чехія
- Тип виробу Біметалічні радіатори
- Призначення Для опалення
- Тепловіддача (∆Т=70°С), Вт 108
- Тепловіддача (∆Т=50°С), Вт 78
- Максимальний робочий тиск (бар) 46
- Тиск (бар) 16,00
- pH теплоносія 6,5 ÷ 8,5
- Об'єм (л) 0,23
- Висота (мм) 402
- Ширина (мм) 80
- Міжосьова відстань (мм) 350
- Глибина (мм) 96
- Вага (кг) 1,04
- Гарантійний період (міс)120
- Максимальна температура робочої рідини (°C)110
- ОсобливостіТиск на розрив: >55 бар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KR |
| Теплова потужність | 108 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 40 бар |
| Випробувальний тиск | 50 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.17 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Опресувальний тиск | 55 бар |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 108 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь — алюміній |
| Кількість секцій | 10 |
- Ціна: 311 ₴


