Змішувач латунній для ванни TM VNT BE305DC Чехія

-16%
- Готово до відправки
- Код: TM VNT BE305DC
2 747 ₴
2 304 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванни VENTA BE305DC- це змішувач виготовлений із якісної латуні для ванної кімнати.Кран обладнаний картриджем, що дозволяє точно контролювати температуру води.Корпус змішувача має товстий шар хромованого покриття, що робить його стійким до різних чистячих побутових речовин та зберігає бездоганний вигляд виробу тривалий термін.
Характеристика змішувача:
- Бренд VENTA Чехія
- Матеріал корпусу високоякісна латунь
- тип для ванни
- регулювання картридж
- Тип виливу поворотний
- Довжина виливу, мм 350
- перемикач євро
- коллекція BE3
- стиль модерн
- гарантія на корпус 60 міс
- покриття багатошаровий хром
- ексцентрики так
- кріплення лійки так
- діаметр картриджа 35мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VT |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Монтаж | Врізний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Тип | ОдноРучковий |
| Якість | Стандарт + |
- Ціна: 2 304 ₴









