Трап лінійний Чехія KR FD29-70x700 із сухим затвором нержав SUS304

-14%
- Готово до відправки
- Код: FD29-700
1 595 ₴
1 373 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трап лінійний KOER FD29-70x700 із сухим затвором нержавійки SUS304
Трап лінійний для душу із сухим затвором сатин виготовлений із нержавійки для довготривалого експлуатації.Вона не піддається корозії і служить довгий термін не змінюючи свого кольору.
Переваги трапа:
- • Підходить для різних приміщень як в невеликі душові так і з високою прохідністю – басейни, спа, оздоровчі центри.
- • Сухий та мокрий затвор захищає від неприємних запахів.
- • Решітка з нержавіючої сталі SUS304,великий термін служби
- • Регульовані ніжки,для зручного монтажу
Характеристика :
- Бренд KOER Чехія
- Призначення для душу і ванних кімнат
- Матеріал решіткі Нержавійка SUS304
- Тип затвору Комбінований
- Довжина 700мм
- Регулюючі ніжки
- Мембрана в комплекті
-
Технічні характеристики
- Загальна висота монтажа (мм) 70,00
- Комбінований гідрозатвор (мм) 40,00
- Монтажна глибина (мм) 100-155
- Діаметр випускного отвору (мм) 40,00
- Пропускна здатність (л/хв) 30,00
- Гарантійний період (міс ) 60
Комплектація
Водовідвідний жолоб, решітка, гідроізоляційна стрічка, що відповідає жолобу, комбінований гідрозатвор SMART, опорні ноги, монтажний гачок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для душового кута, Для душової кімнати, Для піддону, Для ванни |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | В пол |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина трапа | 700 мм |
| Тип трапа | Під плитку |
- Ціна: 1 373 ₴


