Сталевий радіатор EURO 22 x 500 x 1000 (бокове підкл.)

- Готово до відправки
- Код: радіатор 1000
3 047 ₴
+380 (99) 402-08-54
- +380 (99) 504-45-31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталевий радіатор використовується для систем опалення.Має стандартний розмір підключення 1/2 вн різьба.Комплектується кріпленням,краном маєвського і заглушкою.Має білий насичений колір.
Технічні характеристики радіатора
- Бренд EUROPRODUCT Чехія
- Підключення бокове
- Товщина сталі (мм) 1,2мм
- Різьбове з'єднання 1/2
- Тип 22
- Висота, мм 500
- Теплова потужнітсть -2203 Вт
Не рекомендується встановлювати його на центральне опалення(котелень)Мають ефективний термін експлуатації (більше 10 років) в індивідульних системах опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Теплова потужність | 2203 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
- Ціна: 3 047 ₴

