Труба для теплої підлоги KORTING PEX-A/EVOH 16X2 Germany

- В наявності
2 200 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Труба для теплої підлоги KORTING 16х2мм (Germany) використовує для укладання теплої підлоги в житлових та нежитлових приміщеннь. Виготовлена з модифікованого поліетилену високої щільності, покрита антидифузійним шаром, тому якнайкраще підходить для використанні в теплих підлогах.Має високі технічні характеристики,еластична під час роботи і вкладанні з мінімальним вигибом.
Завдяки товщині стінки 2 мм та зовнішньому діаметру 16 мм, труба витримує максимальний робочий тиск до 10 бар та температуру до 95°C, що робить її ідеальною для використання у різних умовах.
Труба для водяної теплої підлоги виготовлена з безпечних для навколишнього середовища матеріалів. Має високу стійкість, до електрохімічних процесів.
Характеристика труби KORTING 16:
- Бренд KORTING
- Країна виробник: Німеччина
- Колір: PINK Рожевий
- Тип матеріалу труби: Зшитий поліетилен
- Марка поліетилену: ПЕ 100
- Кисневий бар'єр: Так
- Вид зшитого поліетилену: Пероксидный (PEX-A)
- Зовнішній діаметр: 16.0 (мм)
- Товщина стінки труби: 2.0 (мм)
- Максимальний робочий тиск: 10.0 (бар)
- Довжина бухти: 100/200/300/400/500/600 (м)
- Гарантія: 50 (років)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korting |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Марка поліетилену | ПЕ 100 |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем кондиціонування, Для теплої підлоги, Для холодопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Вага 1 п.м. труби | 90 г |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина бухти | 100 |
- Ціна: 2 200 ₴
