Радіатор біметалевий CALOR 500/80 (Польша) посилений

- Готово к отправке
- Код: CALOR 500/80
352 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Радіатор біметалічний Calor 500/80(Повна стінка)
Радіатори поставляються зібраними та упакованими по 10 секцій у коробці або збираємо під замовлення будь-яку кількість секцій.
Додаткову знижку-уточнюйте по телефону
Фурнітура https://teplorik.com.ua/ua/g112839063-furnitura-dlya-batarej
Біметалеві радіатори розраховані для центрального та індивідуального опалення.Завдяки секційній системі, можна зібрати радіатор будь-якої відповідної довжини та потужності.Радіатори Calor поставляються зібраними та упакованими по 10 секцій у коробці або збираємо під замовлення будь-яку кількість секцій.
Переваги біметалічних батарей Calor 500/80:
- Посилений біметалевий радіатор європейського виробництва (Польща).
- Повна задня стінка для посиленої тепловіддачі
- Подвійне фарбування, що запобігає розвитку корозії металів
- Збільшена площа знімання тепла
- Сертифікована продукція, що відповідає Євростандартам.
- Радіатори розроблені для встановлення в багатоквартирні будинки (центральне опалення).
- Висока міцність та довговічність. Радіатори розраховані для роботи в системах з високими навантаженнями за тиском та низькою якістю теплоносія.
- Конструкція. Радіатор виготовлений із сталі та алюмінію. Повноцінний біметалевий корпус (алюміній не контактує із теплоносієм). Секційна конструкція дозволяє набрати потрібну кількість секцій в єдиний радіатор для конкретної площі.
- Висока тепловіддача.
-
-
ВиробникCalor
-
Гарантійний термін120 міс
-
Країна виробникПольща
-
Кількість секцій 10
-
Максимальний робочий тиск 20 бар
-
Теплова потужність 1750 Вт
-
Максимальна температура теплоносія 120 град.
-
Конструкція радіатора Секційна
-
Об'єм води в радіаторі 0.2 л
-
Обпресувальний тиск 40 бар
-
Тепловіддача T = 70°C 1750 Вт
-
Матеріал радіатора Сталь - алюміній
-
Стан Новий
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Calor |
| Страна производитель | Польша |
| Тепловая мощность | 175 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 95 град. |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Способ подключения | Боковое |
| Объем воды в радиаторе | 0.2 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 13 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 506 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Термоголовка | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 40 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 175 Вт |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
| Количество секций | 10 |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Бренд | Calor Польша |
- Цена: 352 ₴






