Радіатор для опалення біметалічний Krakow 500*80 стандарт (Польща) Біметал секційний

- Нет в наличии
- Код: еко
235 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Радіатор біметалічний Krakow 500/80
Фурнітура https://teplorik.com.ua/ua/g112839063-furnitura-dlya-batarej
Ціна за 1 секцію
Біметалеві радіатори розраховані для центрального та індивідуального опалення.Завдяки секційній системі, можна зібрати радіатор будь-якої відповідної довжини та потужності.Радіатори Calor поставляються зібраними та упакованими по 10 секцій у коробці або збираємо під замовлення будь-яку кількість секцій.
Переваги біметалічних батарей Krakow 500/80:
- Посилений біметалевий радіатор європейського виробництва (Польща).
- Подвійне фарбування, що запобігає розвитку корозії металів
- Збільшена площа знімання тепла
- Сертифікована продукція, що відповідає Євростандартам.
- Радіатори розроблені для встановлення в багатоквартирні будинки (центральне опалення).
- Висока міцність та довговічність. Радіатори розраховані для роботи в системах з високими навантаженнями за тиском та низькою якістю теплоносія.
- Конструкція. Радіатор виготовлений із сталі та алюмінію. Повноцінний біметалевий корпус (алюміній не контактує із теплоносієм). Секційна конструкція дозволяє набрати потрібну кількість секцій в єдиний радіатор для конкретної площі.
- Висока тепловіддача.
-
-
Виробник Krakow
-
Гарантійний термін120 міс
-
Країна виробник Польща
-
Кількість секцій10
-
Максимальний робочий тиск 20 бар
-
Теплова потужність 180 Вт
-
Максимальна температура теплоносія120 град.
-
Конструкція радіатора Секційна
-
Об'єм води в радіаторі 0.25 л
-
Обпресувальний тиск 40 бар
-
Тепловіддача T = 70°C 1800 Вт
-
Матеріал радіатора Сталь - алюміній
-
Стан Новий
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krakow |
| Страна производитель | Польша |
| Тепловая мощность | 180 Вт |
| Максимальная температура теплоносителя | 95 град. |
| Конструкция радиатора | Секционная |
| Объем воды в радиаторе | 0.25 л |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Комплектация | |
| Кронштейн | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Термоголовка | Нет |
| Кран радиаторный угловой | Нет |
| Кран радиаторный прямой | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Опрессовочное давление | 40 бар |
| Теплоотдача Δt = 70°C | 180 Вт |
| Материал радиатора | Сталь - алюминий |
| Количество секций | 10 |
| Бренд | KRAKOW Польша еко |
- Цена: 235 ₴
