Паяльник для пластмасових труб 20-25-32 +железный кейс+ножницы

- Нет в наличии
600 ₴
- +380 (99) 504-45-31
Паяльник для зварювання поліпропіленових труб інструмент для з'єднання пластикових труб водопровідної системи методом контактної гарячої пайки. Забезпечує міцну і герметичну зварювання поліпропіленових труб і фітингів. Ідеально підходить для побутового використання. Паяльник для труб простий у використанні: деталі пайки нагрівають насадками відповідного розміру, з'єднують, а потім охолоджують природним чином.
Принцип роботи своєрідного праски (деякі майстри саме так і називають паяльник) нескладний: плита, з вмонтованим у неї нагрівається Теном, а від плити прогріваються насадки, розм'якшуючі матеріал труб до необхідного ступеня в'язкості.
Основні особливості:
- індикатор включення;
- посилений корпус;
- ергономічна рукоятка;
- змінні насадки для паяння труб різного діаметру;
- швидкий час нагріву
- 3 комплектів насадок
- Кейс із сталі для зручності зберігання і перенесення
Характеристики:
- Тип - Паяльник
- Мах. робоча t (°С) - 300°З
- Напруга - 220-240 V
Комплектація - паяльник, насадки (20/25/32),ножиці для різки труб, ящик із сталі для транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сварки пластиковых труб | Раструбная |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 650 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 40 мм |
| Минимальная рабочая температура | 200 град. |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Позиционер | Да |
| Транспортный ящик для сварочной машины и комплектующих | Да |
| Система контроля сварочного процесса | Температура нагревательного элемента |
| Состояние | Новое |
| Диапазон рабочих температур | 300 град. |
| Время разогрева | 3 мин |
| Тип нагрева | Периодическое |
| Производитель | Розма |
| Пользовательские характеристики | |
| Підгрупа | Паяльник |
- Цена: 600 ₴

